Futbol Sahası

Futbol sahası yaımında mevcut alt yapı zemin durumları, bölgenin iklim koşulları, sahaların kullanım sıklığı gibi dış faktörler dikkate alınarak incelenir. Futbol sahalarını altyapı çalışmaları ve çim serimi gibi uygulamaları ile birlikte anahtar teslimi yapmaktayız, saha bakımını da üstlenerek sahanızı futbol oynamaya hazır bir şekilde teslim etmekteyiz.

Firmamız Saha Projesini, drenaj sistemleri, altyapı çalışmaları, havalandırma, sulama ve ısıtma sistemleri, çim alan oluşturma, aydınlatma ve çevre Tel çit sistemini paket  proje dahilinde sunmaktadır.

Nizami Saha Ölçüleri;
Futbol sahası uluslararası maçlar için 105 metre uzunluğunda ve 68 metre genişliğinde olmalıdır. Nizami sahalarda bu ölçüler belirli bir aralıkta esneyebilir. 
Saha kenar boşluklar 2m ve kale arkası boşlukları 2.5m ölçülerinde olmalıdır.Bu kenar bolukları da aynı özelliklerde doğal çim zemin ile yapılmalıdır. Kale direği uzunluğu ise 7,32m olmalıdır.

Saha zemin seçimi tercihinize göre değişiklikler gösterebilir, (doğal çim, suni çim, Akrilik, Rulo vb.) Farklı Zemin ve Ölçü seçimleriniz ile birlikte, Projelendirme ve detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Teknik Şartnameleri incelemek için