Kurumsal

Akifdoğan binasıBilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz.Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancı taşımaktayız. Firmamız 1985 yılında Akif DOĞAN tarafından, İstanbul Sarıgazi ' de kurulmuştur. 1985 yılında Kalite, Kontrol ve sağlamlığı kendine ilke edinerek yola çıkan, park ve bahçelerden, spor sahalarına Belediye sahalarından, tarım sektörüne villa ve konut çevrelerinden sanayi tesislerine, askeri tesislerden hava limanları ve terminallerine kadar, her türlü koruma amaçlı, tel çit sistemlerini, geniş bir kullanım alanını kuşatan AKİF DOĞAN TEL ÇİT SANAYİ ' nin, sunduğu kalite ve estetik anlayışı ile sektöründe öncü bir kuruluştur.

En kaliteli ürünü en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı kendine ilke edinen; AKİF DOĞAN TEL ÇİT SANAYİ, uzman kadrosu ve teknik donanımları ile çevre güvenlik ve çit sistemleri ile sektörünün malzeme ve montaj taleplerine cevap vermektedir.

AKİF DOĞAN TEL ÇİT SANAYİ'nin merkez ofisi Şile yolu üzerinde Çekmeköy Hava Savunma Okulu karşısında yer almaktadır. İmalatlarının kalitesinin artıran firmamız, yeni tesisini Paşaköye kurmuş ve boyahanesiylede kalite gücünü piyasa şartlarının üzerine çıkarmıştır.

Ürettiğimiz ürünlerde TSE normlarına uygunluk esastır. Sık sık aralıklarla imal ettiğimiz ürünler gerekli deneylerden geçirilerek standartlarının üstünde yer almaktadır. Teknolojinin sınırlarını zorlarken doğaya saygıyı da gözeten AKİF DOĞAN ÇİT SANAYİ için, estetiğin kaliteyle buluştuğu adrestir.